Inne oferty

Święto pieczonego ziemniaka

Oferta dla grup zorganizowanych od 1 września do 30 października

 Zaproszenie  na warsztaty, na łonie natury, na których dzieci przeżyją niecodzienną przygodę, dowiedzą się jak to z ziemniakiem było, poznają  różne nazwy tego warzywa, jego zastosowanie, jak również przeżyją atrakcyjnie i ciekawie czas bawiąc się w ,,ziemniaczane”  gry  Uczestnicy  wykonają ziemniaczane gniotki, sami zbiorą ziemniaki,  następnie przygotują je do pieczenia, upieką i zjedzą.

Czas zajęć 2 godziny

Rezerwacja, szczegóły pod numerem telefonu 500 256 961

Alpakoterapia

Oferta dostępna cały rok (  start oferty od września 2021r.)

 Spotkanie z przyjacielskimi zwierzętami –  alpakami.

Alpaki to „ żywe maskotki” łagodne i delikatne, mające pozytywny wpływ na zdrowie i samopoczucie, lubią być głaskane i przytulane, umieją jeść z ręki. Przebywanie z nimi uspakaja, rozluźnia i wycisza. U dzieci wpływa pozytywnie na rozwój ruchowy i pewność siebie. Alpakoterapia polecana szczególnie dla osób z nerwicą, autyzmem, ADHD czy zespołem Downa.

Istnieje również możliwość przeprowadzenia alpakoterapii w Państwa placówce.

Poza alpakoterapią proponuje się ciekawą przygodę poprzez kontakt również z innymi zwierzętami  w  mini zoo.

.Po alpakoterapii jest możliwość pozostania na terenie  Centrum i oprócz odwiedzenia mini zoo, obejrzenia wystawy klocków i zabawek, a nawet wypożyczenia strojów na różne okazje oraz skorzystania z pozostałych wielu atrakcji i odpoczynku w pod zadaszeniami na terenie rekreacyjnym.

Szczegóły do ustalenia telefonicznie 500 256 961

Wypożyczanie strojów karnawałowych

Oferta dostępna cały rok.

   Dostępna jest bogata oferta strojów karnawałowych i  również szeroka gama strojów na różne okazję np.  przedstawienia przedszkolne, szkolne, młodzieżowe czy występy teatralne bądź kabaretowe dorosłych.  Dzięki ciekawym, tematycznym czy komicznym strojom każda zabawa, występ czy święto staną się jeszcze bardziej kolorowe i ciekawe . Do zaoferowania jest 450 strojów. Są to stroje zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, w wieku szkolnym i przedszkolnym również dla młodzieży. Nie brakuje też strojów dla dorosłych

Szczegóły do ustalenia telefonicznie

Rezerwacja, szczegóły pod numerem telefonu 500 256 961